Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 78

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
13149.

Rufpreis:
2 000 HUF

13150.

Rufpreis:
4 000 HUF

Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves írói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc emlékkönyv szerkesztőségének kiadása. Fűzött, a borító kicsit viseltes, hátulján ceruzarajzokkal, jó állapotban.
13151.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db kozmetikával kapcsolatos kiadás. Dr. Dubovitz Hugó: A szappangyártás. Bp., Athenaeum. Kötése hiányos, erősen viseltes állapotban; Dr. Grünbaum Ernő: A rendellenes szőrszálak. Bp., Novák Rudolf. Papírkötés, kopottas állapotban.
13152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Marcell: Bevezetés az olvasás művészetébe. Új, átdolgozott kiadás. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
13153.

Rufpreis:
1 000 HUF

13154.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Móra: Az arany ember I-II. rész. Jókai Mór művei centenáriumi kiadás XXII-XIII. kiadás. Bp., 1925, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, belső borítólap kijár, egyébként jó állapotban.
13156.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jókai Mór: Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleírásai I. 1. köt.: Gróf Benyovszky Móricz életrajza. valamint II. 1. köt.: Saját emlékiratok és útleírás. Kép- és autograph mellékletekkel. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, II. kötetben egy lap szakadt, némelyik foltos, kissé kopottas állapotban.
13157.

Rufpreis:
12 000 HUF

Müller J.P.: Az én módszerem. Szenteljünk naponként 15 percet egészségünknek. 41 természet után felvett képpel, egy szoborképpel és egy időtáblázattal. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13158.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
13159.

Rufpreis:
5 000 HUF

1888 A Magyar Salon c. lap teljes évfolyama bekötve. Félvászon kötésben, több lap savas állapotban
13160.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF