Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 62

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 I-II. köt. Ford. Dr. Darvai Móricz. 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Bp., é.n. Lampel. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Első kiadás (!), szép állapotban
12840.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a Föld körül. Hat térképpel és számos képpel. Bp., 1940, Szerző. Aláírt! Papírkötésben, védőborító nélkül.
12841.

Rufpreis:
1 200 HUF

Brózik Károly, dr. Kolumbus Kristóf. Amerika felfedezése. Az ifjúság számára szerkesztette --. Bp., é.n. Lampel R. 231 p. 3. kiadás. Kiadói, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.
12842.

Rufpreis:
1 000 HUF

12843.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Borovszky Samu: Magyarország vármegyéi és városai sorozatban megjelent Esztergom Vármegye reprint kiadása 1989. Dovin Művészeti Kft gondozásában számos képmelléklettel, szép állapotban
12844.

Rufpreis:
2 000 HUF

Domokos Mátyás (szerk.): A régi Magyarország képeslapokon. Bp., 2003. Osiris. 350p. Gazdag képanyaggal. Hibátlan állapotban
12845.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Bp. é.n. Műemlékek Orsz. Biz. – Magyar Könyvbarátok/Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 243 p. 41-176. oldalig képanyag (307 kép) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép példány.
12846.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I. kötet Európa 329 képpel és térképpel, Bp. 1936-37. Franklin, kiadói egészvászon kötésben térkép melléklettel. Kissé laza kötésben
12847.

Rufpreis:
1 000 HUF

Louis-Sebastien Mercier:  Tableau de Paris. Nouvelle edition, corrigee et augmentee. I.-II. egybekötve / bound together Amsterdam, 1782. Korabeli egészbőr kötésben / In full leather binding. 403p. + 412p.
12848.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zadravecz István(szerk.): Szentföld. I-II. kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12849.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12850.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az eperjesi királyi katholikus főgymnasium 1895-96-ik tanévi értesítője. Közzéteszi: Schlott Gyula. Eperjes, 1896, Kósch Árpád. Az iskolát érintő hírekkel, információkkal, statisztikákkal. Kicsit szakadt papírkötésben, jó állapotban.
12851.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF