Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 62

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. A sorozat utolsó 3 kötet (P-ZS) és a pótlék kötet (A-Z). Reprint. Bp., 1988. Helikon Kiadó. Hibátlan állapotban. Kiadói tékában.
12804.

Rufpreis:
8 000 HUF

Franz E. Anders: A zöld pokolban. Filmgéppel Északbraziliában. Bp., Stádium. 301p. Egészvászon kötésben
12805.

Rufpreis:
1 600 HUF

A világjárás hősei: Panamától a Tűzföldig. A szerző felvételeivel. Bp., Utazási könyvek. Egészvászon kötésben
12806.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tichy, Herbert: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtblával. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
12807.

Rufpreis:
1 200 HUF

12808.

Rufpreis:
1 400 HUF

12809.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina (Officina Képeskönyvek 55.). Kicsit kopott kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12810.

Rufpreis:
1 000 HUF

A. E. Johann: 40000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. A szerző felvételeivel. Bp., Dante. (Gerinc nélkül)
12811.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
12812.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ratkóczi Tibor: Abesszínia új arca. Bp., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
12813.

Rufpreis:
2 000 HUF

12814.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
12815.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF