https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 62

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Papírkötésben, sok képpel, jó állapotban.
1
12816.

Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Papírkötésben, sok képpel, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.  I.: Ősműveltség és középkori kultúra. II.: Magyar renaissance. III.: A kereszténység védőbástyája. IV.: Barokk és felvilágosodás. V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.
1
12817.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.
V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
29 000 HUF
78,59
EUR
,
90,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pesti Hírlap Könyvtára 3 kötete: Az Ezeréves Magyarország, Az élet útmutatója. A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Kopott aranyozással
1
12818.

A Pesti Hírlap Könyvtára 3 kötete: Az Ezeréves Magyarország, Az élet útmutatója. A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Kopott aranyozással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
1
12819.

Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kornis Gyula (szerk.): A mai világ képe I.: Szellemi élet. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félbőr kötésben, jó állapotban.
1
12820.

Kornis Gyula (szerk.): A mai világ képe I.: Szellemi élet. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
1
12821.

Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
1
12822.

Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ratkóczi Tibor: Abesszinia új arca. (Bp., 1940) Stádium. Képekkel illusztrált, egy-két lap hiányzik, kiadói egészvászon kötésben.
1
12823.

Ratkóczi Tibor: Abesszinia új arca. (Bp., 1940) Stádium. Képekkel illusztrált, egy-két lap hiányzik, kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Tamás: Szicília. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
12824.

Révész Tamás: Szicília. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pogány Frigyes: Párizs. Bp., 1965, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
12825.

Pogány Frigyes: Párizs. Bp., 1965, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
12826.

Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval
1
12827.

Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse