Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 62

12828.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12829.

Rufpreis:
2 000 HUF

Soós Imre: Az egri egyházmegyei plébániák történetének áttekintése. Bp., 1985, Szent István Társulat. (Az egri főegyházmegye schematizmusa II.) Műbőr kötésben, térképmelléklettel, jó állapotban.
12830.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ila Bálint: Gömör megye I.: A megye története 1773-ig. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12831.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schäfer, E[rnst]: Spanien. Eine fahrt nach Andalusien. Monographien zur Erdkunde 38. Bielefeld - Leipzig, 1928, Verlag von Velhagen & Klasing. Színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, jó állapotban.
12832.

Rufpreis:
1 000 HUF

12833.

In damaged paper binding

Rufpreis:
3 000 HUF

12834.

Rufpreis:
12 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben (a gerincen kissé kopott az aranyozás, egyébként jó állapotban). 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva.
12835.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva. Jó állapotban
12836.

Rufpreis:
3 000 HUF

12837.

Rufpreis:
1 000 HUF

12838.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. I-II. köt. 148 képpel és 1 térképpel. Ford. Halász Gyula. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kicsit kopottas.
12839.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF