Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
918302
12804
219
Books: Travelling, cities
Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. A sorozat utolsó 3 kötet (P-ZS) és a pótlék kötet (A-Z). Reprint. Bp., 1988. Helikon Kiadó. Hibátlan állapotban. Kiadói tékában. 932569
12805
219
Books: Travelling, cities
Franz E. Anders: A zöld pokolban. Filmgéppel Északbraziliában. Bp., Stádium. 301p. Egészvászon kötésben
932553
12806
219
Books: Travelling, cities
A világjárás hősei: Panamától a Tűzföldig. A szerző felvételeivel. Bp., Utazási könyvek. Egészvászon kötésben 932547
12807
219
Books: Travelling, cities
Tichy, Herbert: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtblával. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
807731
12808
219
Books: Travelling, cities
809465
12809
219
Books: Travelling, cities
935174
12810
219
Books: Travelling, cities
R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina (Officina Képeskönyvek 55.). Kicsit kopott kartonált papírkötésben, jó állapotban. 932567
12811
219
Books: Travelling, cities
A. E. Johann: 40000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. A szerző felvételeivel. Bp., Dante. (Gerinc nélkül)
904096
12812
219
Books: Travelling, cities
Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
904140
12813
219
Books: Travelling, cities
Ratkóczi Tibor: Abesszínia új arca. Bp., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
919255
12814
219
Books: Travelling, cities
855422
12815
219
Books: Travelling, cities
Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF