Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 62

Polgárdy Géza: Vértes hegység kalauza. Lux Géza és Iser József rajzaival. Bp., 1939, Eggenberger-féle könyvkereskedés (Magyarországi útikalauzok 3.). Képekkel, térképekkel gazdagon illusztrálva, kihajtható térképmelléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.
12852.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gáborjáni Szabó Péter: Képek és szavak Tihanyból, 2003-2008. Hommage à Szabó Lőrinc. Bp., 2008, Hanga Kiadó. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
12853.

Rufpreis:
3 000 HUF

Norden, Hermann: Ez Abesszinia! Ford.: Soproni Béla. Bp. 1935. Franklin-Társulat 159p. térképpel Félvászon kötésben
12854.

Norden, Hermann: Ez Abesszinia! Ford.: Soproni Béla.
Bp. 1935. Franklin-Társulat 159p. térképpel Félvászon kötésben

Rufpreis:
1 000 HUF

12855.

Bangha Béla S. J.: Dél Keresztje alatt- feljegyzések egy Délamerikai Missiós Körútról
Korda R.T. Nyomdája Elvált papírkötésben

Rufpreis:
1 000 HUF

Dadányi György: Mosolygó veszedelem. Két év Grand Chacoban. Bp., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói egészvászon kötésben
12856.

Rufpreis:
1 000 HUF

12857.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mesterházy Jenő: A budavári királyi palota hajdan és most. 3 alaprajzzal és 34 fényképmetszettel. Dedikált! Bp., 1929, Hollósy János Könyvnyomtató-Műhelye. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12858.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
14

A régi Pest-Buda: hasznos mulatságok. Bp., 1957. Bibliotheca
12859.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. Összeáll. Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1937, Officina. Kartonált papírkötésben, hiányos gerinccel.
12860.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

2 db könyv a Griebens Reiseführer sorozatból.: 68. köt.: Wien. 1926.; 94. köt.: Heringsdorf. 1925. Kihajtható színes térképmelléklettel, papírkötésben, a borítók itt-ott szakadozottak, egyébként jó állapotban.
12861.

Rufpreis:
800 HUF

3 db könyv a Téka sorozatból: Az utazás divatja. Útleírások, útijegyzetek az 1848 előtti Erdélyről. Vál.: Egyed Ákos. Bukarest, 1973, Kriterion.; Drăguşanu, Ion Codru: Erdélyi peregrinus. Bukarest, 1973, Kriterion.; Haller János: Hármas história. Bukarest, 1978, Kriterion. Vászonkötésben, jó állapotban.
12862.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

B. Schlegel: Dresden und Sachsische Schweiz. Berlin, 1909, Albert Goldschimdt. Kiadói egész vászon kötés, kopottas állapotban, gerincén kisebb szakadások, 7 db térkép és 4 db alaprajz melléklettel
12863.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF