M. Tulli Ciceronis Opera omnia ex recensione Iacobi Gronovii. Accedit Varietas Lectionis Pearcianae, Graevianae, Davisianae cum singulorum librorum Argumentis et Indice Rerum Historico Verborumque Philologico-Critico. Curavit 10. Augustus Ernesti. Lipsiae, 1737, Christiani Martini. Aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés, gerince kissé molyrágta, színezett lapszélek, a lapok helyenként foltosak, kopottas állapotban / In slightly damaged full leather binding
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db
Fogarasi János német és magyar szótára. Negyedik javított és bővített kiadás. Első vagy német-magyar rész. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, lapok foltosak, kopottas állapotban.
Csurik János és Buthy János: A lokomobil-gőzkazánfűtő és gőzgépkezelő. Kazánfűtők, gépkezelők, géptulajdonosok és vizsgázók részére. Ötödik kiadás 497 kérdés-felelet. 104 ábra. Szeged, 1943. Szent-István-Társulat (Kőnig Salamon ny.) 170 p. Egy lap sérült.