Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

12607.

Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12608.

Rufpreis:
2 000 HUF

12609.

Rufpreis:
1 600 HUF

12610.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Kiadói papírkötés papírborítóval, kissé kopottas állapotban.
12611.

Rufpreis:
800 HUF

M. Tulli Ciceronis Opera omnia ex recensione Iacobi Gronovii. Accedit Varietas Lectionis Pearcianae, Graevianae, Davisianae cum singulorum librorum Argumentis et Indice Rerum Historico Verborumque Philologico-Critico. Curavit 10. Augustus Ernesti. Lipsiae, 1737, Christiani Martini. Aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés, gerince kissé molyrágta, színezett lapszélek, a lapok helyenként foltosak, kopottas állapotban / In slightly damaged full leather binding
12612.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Nemesné M. Márta: Vízcsepp mese. O. Petrocsiv Emil rajzaival. Budapest 1922. Tarka könyvek.
12613.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veér Imre: Unikum; Psyche titka. Bp., 1920, Pfeifer Ferdinánd Nemzeti Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12614.

Rufpreis:
6 000 HUF

12615.

Rufpreis:
10 000 HUF

H. Keith Melton: Nagy kémkönyv. Bp., 2004, Aréna 2000 Kiadó. Kiadói kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, jó állapotban.
12616.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fogarasi János német és magyar szótára. Negyedik javított és bővített kiadás. Első vagy német-magyar rész. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, lapok foltosak, kopottas állapotban.
12617.

Rufpreis:
800 HUF

Csurik János és Buthy János: A lokomobil-gőzkazánfűtő és gőzgépkezelő. Kazánfűtők, gépkezelők, géptulajdonosok és vizsgázók részére. Ötödik kiadás 497 kérdés-felelet. 104 ábra. Szeged, 1943. Szent-István-Társulat (Kőnig Salamon ny.) 170 p. Egy lap sérült.
12618.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF