Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
853541
12680
218
862212
12681
218
Kádár Imre: A fekete bárány, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban 754326
12682
218
Reviczky Gyula összes költeményei. Rendezte: Koroda Pál. 2. kiadás. Bp. 1900. Athenaeum. 376 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
832224
12683
218
Váradi Antal: Költemények. Bp., 1890. Szépirodalmi könyvkiadó. Ruzitska Ármin. Festett, egészvészon kötésben, szép állapotban 894657
12684
218
Müller J. P.: Az én módszereim. Könyv a testedzésről. Bp., é.n.. Illusztrációkkal. Hozzákötve: Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1926. Attila. Félvászon védőborítóban
894672
12685
218
899310
12686
218
Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF