Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

12680.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár Imre: A fekete bárány, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
12681.

Rufpreis:
1 200 HUF

12682.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
1 800 HUF

Váradi Antal: Költemények. Bp., 1890. Szépirodalmi könyvkiadó. Ruzitska Ármin. Festett, egészvészon kötésben, szép állapotban
12683.

Rufpreis:
1 800 HUF

Müller J. P.: Az én módszereim. Könyv a testedzésről. Bp., é.n.. Illusztrációkkal. Hozzákötve: Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1926. Attila. Félvászon védőborítóban
12684.

Rufpreis:
1 200 HUF

12685.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
12686.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF