Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Turoldus: A Róland ének (La Chanson de Roland) fordította Dr. Varga Bálint. Bp., 1932. Kir. Magyar egyetemi nyomda. Kissé sérült kiadói kartonkötsében
12655.

Rufpreis:
1 800 HUF

12656.

Rufpreis:
800 HUF

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos
12657.

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére.
Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12658.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12659.

Rufpreis:
6 000 HUF

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen egy szakadás)
12660.

Rufpreis:
800 HUF

Csötörtök Csaba: Grafológia. Az íráselemzés kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Papírkötésben, 153 írásmintával, jó állapotban.
12661.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal, 77 írásképpel. Bp., 1937, Bendetz és társa. Vászonkötésben, jó állapotban.
12662.

Rufpreis:
6 000 HUF

Oesterreich, T[raugott] K[onstantin]: Az okkultizmus és a modern világkép. Bp., [1927], Franklin Társulat. (Ember és természet 11.) Papírkötésben, jó állapotban.
12663.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ghéczy-Hugyecz Edward: Az élet rejtélye. Bp., [1935], Hollósi Nyomda, első kiadás. Papírkötésben, a gerince kicsit sérült, egyébként jó állapotban.
12664.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ujjászületés. Dobai Béla válogatott költeményei. Győr, 1939, Dr. Kovács Pál Irodalmi és Közművelődési Társaság. Itt-ott szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12665.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wells, H. G.: Világok harca. Mars-lakók a Földön. Bp., é. n., Franklin Társulat, második kiadás. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12666.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF