Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

12631.

Rufpreis:
1 600 HUF

12632.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével. Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)
12633.

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével.
Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12634.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben
12635.

Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona
Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben

Rufpreis:
1 400 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopott kötésű sorozat
12636.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

12637.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Rufpreis:
10 000 HUF

12638.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

12639.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12640.

Rufpreis:
5 000 HUF

12641.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12642.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF