Schmid Kristóf ifjusági iratai, ötödik, egészen újra átdolgozott magyar kiadás uj beszélyekkel bővítve és egy-egy acélmetszettel díszítve Sujánszky Antal szerkesztése alatt. Bp., 1873. Athenaeum. I.-VIII. 4 kötetben 4 t. (Fuchsthaller metsz.) Korabeli félvászon kötésben
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopott kötésű sorozat
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet. Bp. 1924-1938. Dante. 40 db. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (egy kötet sarkán szakadás)
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)