Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
927049
12619
218
Diarium, azaz előjegyzési naptár az 1931-ik évre. Kiadja a Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
926800
12620
218
Egy jeles vad-kert, avagy az oktalan állatoknak historiája Miskolczi Gáspár által. S. a. r. Stirling János. Bp., 1983, Magvető (Magyar Hírmondó). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
909818
12621
218
902760
12622
218
Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban. 930242
12623
218
3 db Kolibri könyv-Korok, bútorok; Motorkerékpárok; Mozdonyok. Bp., 1984-1988, Móra Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, színes ábrákkal illusztrált, kopottas állapotban, az egyik belső borítólapja hiányzik. 844808
12624
218
Schillers Samtliche Werke 12. Band. Geschichte des Abfalls der Niederlande Wien 1819. Bey Anton Doll 306p. sérült félbőr kötésben / in damaged half leather binding 908055
12625
218
Halotti elmélkedés mellyet néhai nagy tiszteletű és tudományú Kolmár József úrnak... elmondott Szondi László. Komárom, 1835. Weinmüller Franciska 40p. 908207
12626
218
907934
12627
218
Religio és Nevelés. Kath. egyházi folyóirat. Uj folyam’ II. éve. 3 kötetben függelékekkel Bp., 1845. (Lukács és társa ny.) Korabeli félbőr kötésben 752334
12628
218
926626
12629
218
De Horne Vaizey, G.: Diáklányok. Elbeszélések fiatal lányok számára. Bp., 1935, Dante Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. 926727
12630
218
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel Róbert. Ajándék példány, üdvözlő sorokkal, az ózdi Vasgyári Iskola bélyegzőjével. Gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF