Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Diarium, azaz előjegyzési naptár az 1931-ik évre. Kiadja a Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
12619.

Rufpreis:
800 HUF

Egy jeles vad-kert, avagy az oktalan állatoknak historiája Miskolczi Gáspár által. S. a. r. Stirling János. Bp., 1983, Magvető (Magyar Hírmondó). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12620.

Rufpreis:
1 400 HUF

12621.

Rufpreis:
1 600 HUF

Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12622.

Rufpreis:
800 HUF
15

3 db Kolibri könyv-Korok, bútorok; Motorkerékpárok; Mozdonyok. Bp., 1984-1988, Móra Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, színes ábrákkal illusztrált, kopottas állapotban, az egyik belső borítólapja hiányzik.
12623.

Rufpreis:
800 HUF

Schillers Samtliche Werke 12. Band. Geschichte des Abfalls der Niederlande Wien 1819. Bey Anton Doll 306p. sérült félbőr kötésben / in damaged half leather binding
12624.

Rufpreis:
800 HUF

Halotti elmélkedés mellyet néhai nagy tiszteletű és tudományú Kolmár József úrnak... elmondott Szondi László. Komárom, 1835. Weinmüller Franciska 40p.
12625.

Rufpreis:
1 800 HUF

12626.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Religio és Nevelés. Kath. egyházi folyóirat. Uj folyam’ II. éve. 3 kötetben függelékekkel Bp., 1845. (Lukács és társa ny.) Korabeli félbőr kötésben
12627.

Religio és Nevelés. Kath. egyházi folyóirat. Uj folyam’ II. éve. 3 kötetben függelékekkel
Bp., 1845. (Lukács és társa ny.) Korabeli félbőr kötésben

Rufpreis:
6 000 HUF

12628.

Rufpreis:
2 000 HUF

De Horne Vaizey, G.: Diáklányok. Elbeszélések fiatal lányok számára. Bp., 1935, Dante Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12629.

Rufpreis:
1 000 HUF

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel Róbert. Ajándék példány, üdvözlő sorokkal, az ózdi Vasgyári Iskola bélyegzőjével. Gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
12630.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF