https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2 db madártani kézikönyv: Csörgey Titusz: Madárvédelem a kertben. Bp., 1913, Pallas Rt. (A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 9.); Siroki Zoltán: Díszmadarak a lakásban. Bp., 1994, Mezőgazda Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1
12595.

2 db madártani kézikönyv: Csörgey Titusz: Madárvédelem a kertben. Bp., 1913, Pallas Rt. (A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 9.); Siroki Zoltán: Díszmadarak a lakásban. Bp., 1994, Mezőgazda Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Móczár Miklós, Török Imre: Mezőgazdasági ismeretek a polgári fiúiskolák I. osztálya számára. Növénytermesztés. Bp., [1944], Athenaeum. Több tulajdonosi bejegyzéssel, kicsit laza papírkötésben.
1
12596.

Móczár Miklós, Török Imre: Mezőgazdasági ismeretek a polgári fiúiskolák I. osztálya számára. Növénytermesztés. Bp., [1944], Athenaeum. Több tulajdonosi bejegyzéssel, kicsit laza papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Guiness Rekordok könyve 1492. Guinness World Records Ldt. Kiadói kartonkötésben
1
12597.

Guiness Rekordok könyve 1492. Guinness World Records Ldt. Kiadói kartonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. [Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)
1
12598.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.
[Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mészáros Imre, d'Isoz Kálmán [szerk.]: A Filharmóniai Társaság múltja és jelene 1853-1903 Bp., 1903, Hornyánszky Viktor. 1 címkép, [6], 2 t., 3 faksz. mell., 109 p.
1
12599.

Mészáros Imre, d'Isoz Kálmán [szerk.]: A Filharmóniai Társaság múltja és jelene 1853-1903 Bp., 1903, Hornyánszky Viktor. 1 címkép, [6], 2 t., 3 faksz. mell., 109 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karinthy Frigyes: Capillária. Bp. é.n. Kultúra. Második kiadás! Kiadói, enyhén sérült papírkötésben
1
12600.

Karinthy Frigyes: Capillária. Bp. é.n. Kultúra. Második kiadás! Kiadói, enyhén sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula: Bukfenc. Bp. 1918. Kultura. Második kiadás! Kiadói, félvászon kötésben
1
12601.

Krúdy Gyula: Bukfenc. Bp. 1918. Kultura. Második kiadás! Kiadói, félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán művei. Teljes sorozat. 22 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.
1
12602.

Mikszáth Kálmán művei. Teljes sorozat. 22 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Georges Hardy: Toutes les races dekoratív album a különböző embertípusokról, 80 oldalnyi, nagyrészt erotikus fotóval / Nice album with 80 pages of ethnic nude photos 20p + 80p. 28x40 cm
1
12603.

cca 1930 Georges Hardy: Toutes les races dekoratív album a különböző embertípusokról, 80 oldalnyi, nagyrészt erotikus fotóval / Nice album with 80 pages of ethnic nude photos 20p + 80p. 28x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben
1
12604.

Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált
1
12605.

alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
1
12606.

1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse