Vas István: Levél a szabadságról. Versek. [Bp.], [1935], Nyugat. A szerző által Kozocsa Sándor (1904-1991) irodalomtörténésznek dedikálva. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
Zelk Zoltán: Zuzmara a rózsafán. Válogatott versek. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző által Rába György (1924-2011) írónak dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Kolozsvári Grandpierre Emil: Utazás a valóság körül. Tanulmányok. Bp., 1969, Magvető (Kolozsvári Grandpierre Emil összegyűjtött művei). A szerző által Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténésznek dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Brookes, John: Apró kertek. Zöld oázisok kialakítása szűk térben. Udvarok, teraszok, erkélyek. Bp., 1993, Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Straub Ferenc, Tóth Lajos, Vadász Zoltán: Természetrajzi, gazdasági és háztartási ismeretek. Segédkönyv a katholikus elemi népiskolák III. és IV. osztálya számára. Bp., 1927, Szent István Társulat. Tulajdonosi bejegyzéssel, papírkötésben, jó állapotban.