https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding
1
12583.

Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vas István: Levél a szabadságról. Versek. [Bp.], [1935], Nyugat. A szerző által Kozocsa Sándor (1904-1991) irodalomtörténésznek dedikálva. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
12584.

Vas István: Levél a szabadságról. Versek. [Bp.], [1935], Nyugat. A szerző által Kozocsa Sándor (1904-1991) irodalomtörténésznek dedikálva. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kassák Lajos: Kis könyv haldoklásunk emlékére. Bp., 1945, Uj Idők Irodalmi Intézet. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
12585.

Kassák Lajos: Kis könyv haldoklásunk emlékére. Bp., 1945, Uj Idők Irodalmi Intézet. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!
1
12586.

Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin.  Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
1
12587.

Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
1
12588.

Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zelk Zoltán: Zuzmara a rózsafán. Válogatott versek. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző által Rába György (1924-2011) írónak dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
12589.

Zelk Zoltán: Zuzmara a rózsafán. Válogatott versek. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző által Rába György (1924-2011) írónak dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kolozsvári Grandpierre Emil: Utazás a valóság körül. Tanulmányok. Bp., 1969, Magvető (Kolozsvári Grandpierre Emil összegyűjtött művei). A szerző által Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténésznek dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
12590.

Kolozsvári Grandpierre Emil: Utazás a valóság körül. Tanulmányok. Bp., 1969, Magvető (Kolozsvári Grandpierre Emil összegyűjtött művei). A szerző által Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténésznek dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp. 1927. Dick Manó. 160 l. Szövegközt 46 ábrával. Megviselt papírkötésben
1
12591.

Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp. 1927. Dick Manó. 160 l. Szövegközt 46 ábrával. Megviselt papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben.
1
12592.

Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brookes, John: Apró kertek. Zöld oázisok kialakítása szűk térben. Udvarok, teraszok, erkélyek. Bp., 1993, Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
12593.

Brookes, John: Apró kertek. Zöld oázisok kialakítása szűk térben. Udvarok, teraszok, erkélyek. Bp., 1993, Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Straub Ferenc, Tóth Lajos, Vadász Zoltán: Természetrajzi, gazdasági és háztartási ismeretek. Segédkönyv a katholikus elemi népiskolák III. és IV. osztálya számára. Bp., 1927, Szent István Társulat. Tulajdonosi bejegyzéssel, papírkötésben, jó állapotban.
1
12594.

Straub Ferenc, Tóth Lajos, Vadász Zoltán: Természetrajzi, gazdasági és háztartási ismeretek. Segédkönyv a katholikus elemi népiskolák III. és IV. osztálya számára. Bp., 1927, Szent István Társulat. Tulajdonosi bejegyzéssel, papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse