Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Kner Izidor agyafúrt alakjai. Gyoma, 1926, 3. kiadás. Félvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel; a kötés meglazult, az első 30 oldal elválik.
12667.

Rufpreis:
4 000 HUF

12668.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Larousse enciklopédia 1-3. köt. Főszerk.: Bakos Ferenc, Ruzsiczky Éva, Szávai János. Bp., 1991-1994, Akadémiai Kiadó. Aranyozott műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12669.

Rufpreis:
5 000 HUF

Shakespeare összes színművei. 1-3. köt. Szerk.: Voinovich Géza. Bp., [1924], Franklin Társulat. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12670.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., 1878, Athenaeum. Illusztrált kiadás. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
12671.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
12672.

Rufpreis:
3 000 HUF

12673.

Rufpreis:
1 000 HUF

12674.

Rufpreis:
5 000 HUF

Révai Kis Lexikona I-II. Szerk.: Csekei Varjú Elemér, Bp, 1936, Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötés, jó állapotú, gerinc kicsit kopott
12675.

Rufpreis:
3 000 HUF

12676.

Rufpreis:
2 800 HUF

12678.

Rufpreis:
6 000 HUF

12679.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF