Des zwar verunruhigten doch dabey allarten Teutschlandes Vierdter Theil. Oder Kurze und warhaffte Vorstellung alles desjenigen/ was zwischen denen Hohen Herren Alliirten eines und denen Franzosen andern Theils/ vom April-Monat des 1690sten Jahrs bis zu Ende/ sich so wol in Ober- als Nieder- Teutschland und Savoyen merck-würdiges zugetragen/wie übel die Franzosen allenthalben gehauset... Engeland, Schott- und Irrland gehandelt zu finden Frankfurt u. Leipzig, 1691. Christoph Riegel. 5 rézmetszettel. Ebből 4 városkép (1 hiányos, egy szakadt, de javítható) Egészbőr kötésben / With 5 etchings. 4 town-views. (1 missing parts, 1 faulty). In full leather binding
Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék. (1924-1938) /Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVIII./ Szerk.: Fábián Sándor dr. Bp., 1939. Magyar Városok Monográfiája. 595 l., 122 l. (személyi adattár), 15 t. (fényképek). Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé megviselt vászonkötésben
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, gerincnél szakadt, több helyen a bőr sérült, kopottas állapotban.
Louis-Sebastien Mercier: Tableau de Paris. Nouvelle edition, corrigee et augmentee. I.-II. egybekötve / bound together Amsterdam, 1782. Korabeli egészbőr kötésben / In full leather binding. 403p. + 412p.
Baedeker, Karl: Indien. Handbuch für Reisende. Mit 22 Karten, 33 Plänen und 8 Grundrissen. Leipzig, 1914, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, színezett lapszélek, térképmellékletekkel, néhány lapjának a sarka kissé foltos, kissé kopottas állapotban / In full linen binding, good condition