Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 43

Schiffshebewerk NIederfinow bei Eberswald - Großschiffahrtweg Berlin - Stettin. 68p. (sérült papírborítóval) / In damaged paper binding
13019.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tót-Váradi Kászonyi András: Magyarországból tett velencei utazás. Bárándy Gergely jegyzeteivel. Bp., Scolar Kiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, jó állapotban.
13020.

Rufpreis:
1 000 HUF

700 Jahre Eberswalde. die grüne Hochschulstadt der Mark. 1954. Kiadói papírkötés, a kötése foltos, egyébként jó állapotban.
13021.

Rufpreis:
800 HUF

13022.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

Rufpreis:
3 000 HUF

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /  Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
13023.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bara István: Budapest. Budapest, 1991. Kiadói vászonkötésben, német nyelvű képeskönyv
13024.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Egyiptológia. Expedíció Ozirisz sírjához, Miss Emily Sands naplója. Képes szórakoztató könyv, kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13025.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF