Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország VII. kötete. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet. Teljes sorozat, gazdag képanyaggal. Egységes, kiadói egészvászon kötésben. Egy kötet kissé foltos, a többi szép állapotban. Csak egy térképmelléklettel
Gáspár Ferencz: A Föld körül sorozatának 4 kötete. II. III. IV. IX. I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Két kötet erősen megviselt állapotban
Budapest régiségei XXII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk. Tarjányi Sándor. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal és térképekkel
Budapest régiségei XXI. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk. Tarjányi Sándor. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal és térképekkel