Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 43

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. V. kötet 3.-4. szám 1939.
12995.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország VII. kötete. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
12996.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

8 db túrakalauz-Vértes, Velence; Pilis; Cserhát; Bakony; Börzsöny; Zempléni-hegység; Bükk; Mátra; 1954-1958. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12997.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet. Teljes sorozat, gazdag képanyaggal. Egységes, kiadói egészvászon kötésben. Egy kötet kissé foltos, a többi szép állapotban. Csak egy térképmelléklettel
12998.

Rufpreis:
6 000 HUF

12999.

Rufpreis:
1 000 HUF

Részletes helyi kalauzok: Erdey Gyula: Miskolc részletes kalauza. A turistaság és alpinizmus kiadása 16p.
13000.

Rufpreis:
1 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1962. 870p.
13001.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864p.
13002.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gáspár Ferencz: A Föld körül sorozatának 4 kötete. II. III. IV. IX. I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Két kötet erősen megviselt állapotban
13003.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest régiségei XXII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk. Tarjányi Sándor. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal és térképekkel
13004.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest régiségei XXI. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk. Tarjányi Sándor. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal és térképekkel
13005.

Rufpreis:
1 600 HUF

13006.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF