Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 43

Gina Lollobrigida: Az én Itáliám. Alberto Moravia bevezetőjével. Bp., 1973, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, fotókkal gazdagon illusztrált, jó állapotban.
13007.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel viseletek könyve-Karol Linder: Dawne wojsko polskie ubiór i uzbrojenie. Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, kopottas állapotban / Book of Polish military costumes, full linen binding
13008.

Rufpreis:
2 400 HUF

Könyv tétel: 1947 Budapest Székesfőváros közigazgatási címtára. 112p. (ragasztott gerinccel), Ínyemester Szakácskönyve, Szerelmi élet a házasságban, 1947 Új Ember almanachja, Fiú légy férfi
13009.

Rufpreis:
800 HUF

Szentföld: Mecsetek és minaretek, beduin kúfijják, a Sinai sivatagos tájai,a Holt-tenger sóképződményei..., Bp. 2000. Park Kiadó, rengeteg színes képpel és ábrákkal, kemény papírkötés, a gerinc sérült
13010.

Rufpreis:
800 HUF

13011.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet gazdag képanyaggal és egy-egy kihajtható színes térképpel Egységes, kissé kopott aranyozású kiadói egészvászon kötésben. Egy gerinc sérült
13012.

Rufpreis:
4 000 HUF

13013.

Rufpreis:
2 000 HUF

13014.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13015.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13016.

Rufpreis:
1 400 HUF

13017.

Rufpreis:
1 800 HUF

13018.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF