Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Lengyel viseletek könyve-Karol Linder: Dawne wojsko polskie ubiór i uzbrojenie. Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, kopottas állapotban / Book of Polish military costumes, full linen binding

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván