6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Baedeker, Karl: Indien. Handbuch für Reisende. Mit 22 Karten, 33 Plänen und 8 Grundrissen. Leipzig, 1914, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, színezett lapszélek, térképmellékletekkel, néhány lapjának a sarka kissé foltos, kissé kopottas állapotban / In full linen binding, good condition