Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 124

Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk I. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm
10073.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pirhalla Nándor (1884-?): Mosolygó leány. Olaj, vászon-falemez, jelzett, antik keretben, 48×39 cm
10074.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Podolyák Vilmos (1943): Felsőtótfalusi táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x58cm
10075.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10076.

Rufpreis:
5 000 HUF

10077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reinhardt István (1936-): Kis öböl. Olaj, farost, jelzett, keretben, 49×88 cm
10078.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Remsey Gábor (1925-1999): Szadai udvar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett. Kép mérete: 28x29 cm
10079.

Rufpreis:
6 000 HUF

Remsey Gábor (1925-1999): Udvar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett. Kép mérete: 20x30 cm
10080.

Rufpreis:
4 000 HUF

Róna jelzéssel: Hófehérke ebédet hoz. Tempera, karton, kis szakadásokkal, 62×50 cm
10081.

Rufpreis:
6 000 HUF

Róna Emy (1904-1988): Női fej. Szén, papír, jelzett, 29×21 cm
10082.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruttkay Sándor (1951-): Séta; akvarell-papír; jelzett, keretben 52x67 cm
10083.

Rufpreis:
8 000 HUF

10084.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF