Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
812727
10073
214
30000
Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk I. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm
882291
10074
214
30000
Pirhalla Nándor (1884-?): Mosolygó leány. Olaj, vászon-falemez, jelzett, antik keretben, 48×39 cm 868269
10075
214
22000
Podolyák Vilmos (1943): Felsőtótfalusi táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x58cm
679836
10076
214
Pogány Géza (1927-2001): Dérlepte fák. Olaj, farost, jelzés nélkül, képcsarnokos bilétával, üvegezett keretben 86×66 cm 700548
10077
214
897535
10078
214
28000
Reinhardt István (1936-): Kis öböl. Olaj, farost, jelzett, keretben, 49×88 cm 895699
10079
214
Remsey Gábor (1925-1999): Szadai udvar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett. Kép mérete: 28x29 cm 895697
10080
214
Remsey Gábor (1925-1999): Udvar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett. Kép mérete: 20x30 cm
895740
10081
214
Róna jelzéssel: Hófehérke ebédet hoz. Tempera, karton, kis szakadásokkal, 62×50 cm 841641
10082
214
Róna Emy (1904-1988): Női fej. Szén, papír, jelzett, 29×21 cm
338382
10083
214
Ruttkay Sándor (1951-): Séta; akvarell-papír; jelzett, keretben 52x67 cm
742424
10084
214
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF