Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 124

Aba Szőcs László (1944-): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
10000.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Altorjay humoros politikai témájú grafikája, 28x19 cm
10001.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antal Sándor (1866-1933): Tabáni utca részlet. Akvarell, papír, kis szakadással, 30×35 cm
10002.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Artner F. jelzéssel: Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, 39x27 cm
10003.

Rufpreis:
800 HUF

Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Önarckép, olaj-karton, keretben 30x40cm
10004.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balázs Imre (1931-2012): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 66×48 cm
10005.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Barcsay Jenő (1900-1988): Szántóföldek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×15 cm
10006.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Barta Ernő (1878-1956): Aquincum. Rézkarc 28/100, papír, jelzett, 18×24 cm
10007.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bárdits Éva (1992-): Kompozíció emberi alkatrészekkel. Akril, papír, jelzett (hátul), üvegezett keretben 98×69 cm
10008.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70 cm
10009.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Blahos Rudolf (1917-1986): Holland táj. Rézkarc, 46/50, papír, jelzett, 13x18 cm
10010.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Rőzsehordó. Színezett rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm
10011.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF