Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
830396
214
9500
Aba Szőcs László (1944-): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
864747
10001
214
Altorjay humoros politikai témájú grafikája, 28x19 cm
897302
10002
214
Antal Sándor (1866-1933): Tabáni utca részlet. Akvarell, papír, kis szakadással, 30×35 cm
897364
10003
214
Artner F. jelzéssel: Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, 39x27 cm 820314
10004
214
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Önarckép, olaj-karton, keretben 30x40cm
897410
10005
214
9500
Balázs Imre (1931-2012): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 66×48 cm 893142
10006
214
14000
Barcsay Jenő (1900-1988): Szántóföldek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×15 cm
828240
10007
214
Barta Ernő (1878-1956): Aquincum. Rézkarc 28/100, papír, jelzett, 18×24 cm
713635
10008
214
Bárdits Éva (1992-): Kompozíció emberi alkatrészekkel. Akril, papír, jelzett (hátul), üvegezett keretben 98×69 cm
895974
10009
214
40000
Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70 cm
542460
10010
214
Blahos Rudolf (1917-1986): Holland táj. Rézkarc, 46/50, papír, jelzett, 13x18 cm 806341
10011
214
Csillag József (1894-1977): Rőzsehordó. Színezett rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF