Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
895330
10024
214
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Josephi Boros. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 19×14 cm 895321
10025
214
Helbing Ferenc (1870-1958): Ex libris Dr. Maxim. Bardensanf. Vegyes technika, papír, jelzett, 14×11 cm 699507
10027
214
3400
Herendi Gyula (1926-): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, keretben 52×61 cm 721028
10028
214
Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): A tavasz allegóriája. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 55×39 cm
881383
10029
214
24000
Gross Arnold (1929-): Május. Színezett rézkarc próba, papír, jelzett, 16×38 cm 894898
10030
214
Horváth István: Pipázó. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm 894902
10031
214
Horváth István: Cigánylány. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
894932
10032
214
E. Horváth István: Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett, antik keretben, 37×18 cm 894937
10033
214
E. Horváth István: Séta a misére. Akvarell, papír, jelzett, antik keretben, 37×18 cm 872987
10034
214
3200
Peter F. Hosokawa: 4 db ex libris, 2 db jelzett
800086
10035
214
Hosszú jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik sérült keretben 48×55 cm 828346
10036
214
FK jelzéssel: In memoriam, ex libris. Rézkarc, papír, 9×6 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF