Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 124

Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Josephi Boros. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 19×14 cm
10024.

Rufpreis:
1 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Ex libris Dr. Maxim. Bardensanf. Vegyes technika, papír, jelzett, 14×11 cm
10025.

Rufpreis:
1 000 HUF

10027.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): A tavasz allegóriája. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 55×39 cm
10028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gross Arnold (1929-): Május. Színezett rézkarc próba, papír, jelzett, 16×38 cm
10029.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Horváth István: Pipázó. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
10030.

Rufpreis:
8 000 HUF

Horváth István: Cigánylány. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
10031.

Rufpreis:
8 000 HUF

E. Horváth István: Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett, antik keretben, 37×18 cm
10032.

Rufpreis:
6 000 HUF

E. Horváth István: Séta a misére. Akvarell, papír, jelzett, antik keretben, 37×18 cm
10033.

Rufpreis:
6 000 HUF

Peter F. Hosokawa: 4 db ex libris, 2 db jelzett
10034.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hosszú jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik sérült keretben 48×55 cm
10035.

Rufpreis:
12 000 HUF

FK jelzéssel: In memoriam, ex libris. Rézkarc, papír, 9×6 cm.
10036.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF