Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
857968
10037
214
Fonyódi Kálmán (1936-): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 40×28 cm
846039
10038
214
Fonyódi Kálmán (1936-): Csendélet befőttesüveggel. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 50×33 cm
846043
10039
214
Fonyódi Kálmán (1936-): Spigli hegy. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×40 cm
566349
10040
214
Lisziák Elek (1939-2007) rajzfilmrendező: Látogatóban, tus, papír, jelzett, 33x24cm.
566346
10041
214
Lisziák Elek (1939-2007) rajzfilmrendező: Női portré, tus, papír, jelzett, 33x24cm.
566345
10042
214
Lisziák Elek (1939-2007) rajzfilmrendező: Éjszaka, tus, papír, jelzett, 30x21cm.
595180
10043
214
Lisziák Elek (1939-2007): "Hervad már ligetünk..." Tus, papír, jelzett, 30x21cm 864758
10044
214
Lux Alice (1906-1988): Síremlék vázlatai, skiccei, tanulmányai, kb 30 db
897056
10045
214
Louis Icart (1890-1950): Le Fardin Japonais. Színezett rézkarc, papír, jelzett a lemezen, 23×26 cm 897393
10046
214
A. Kardirev: Virágok a kerítésnél. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm 868333
10047
214
3200
Kardirev: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 30×40 cm 898058
10048
214
Kádár György (1912-2002): Ősz. Linó, 46/100, papír, jelzett, fa keretben, 26,5×37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF