Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 124

10049.

Rufpreis:
1 200 HUF

Király 1976 jelzéssel: Templom részlet. Olaj, farost, keretben 38×35 cm
10050.

Rufpreis:
1 200 HUF

1935 KMP által kiadott 12 db propaganda linómetszet különböző magyar művészektől (Józsa, Sugár, Kepes Éva, Háy, Juhász, Berda) 20x26 cm
10051.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Anekdótázó. Rézkarc, papír, jelzett, 32×11 cm
10052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Kujon és Léha.  Rézkarc 15/9, papír, jelzett, 20×17 cm
10053.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Komádi Imre (1930-1988): 16 db karikatúra, tus, papír, többsége jelzett, 12×20 cm
10054.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kormos Balázs (1976-): Hajnalhasadás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm
10055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kormos Balázs (1976-): Kék kanyon. Olaj, farost, jelzett, kopott, keretben 35×24 cm
10056.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kormos Balázs (1976-): Geometria, olaj falemezen, keretben, 42x56 cm (hátoldalán Sugár Gábor 2006 jelzéssel olajkép)
10057.

Rufpreis:
1 000 HUF

10058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koroknay jelzéssel: Árvácska 1956. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35x24 cm
10059.

Rufpreis:
2 000 HUF

Koroknay jelzéssel: Rózsás csendélet 1955. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 44x37 cm
10060.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF