Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
696616
10049
214
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×42 cm 864753
10050
214
Király 1976 jelzéssel: Templom részlet. Olaj, farost, keretben 38×35 cm
862914
10051
214
1935 KMP által kiadott 12 db propaganda linómetszet különböző magyar művészektől (Józsa, Sugár, Kepes Éva, Háy, Juhász, Berda) 20x26 cm
898072
10052
214
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Anekdótázó. Rézkarc, papír, jelzett, 32×11 cm 893857
10053
214
4800
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Kujon és Léha. Rézkarc 15/9, papír, jelzett, 20×17 cm 895586
10054
214
Komádi Imre (1930-1988): 16 db karikatúra, tus, papír, többsége jelzett, 12×20 cm
812581
10055
214
Kormos Balázs (1976-): Hajnalhasadás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm
831388
10056
214
100
Kormos Balázs (1976-): Kék kanyon. Olaj, farost, jelzett, kopott, keretben 35×24 cm
864755
10057
214
Kormos Balázs (1976-): Geometria, olaj falemezen, keretben, 42x56 cm (hátoldalán Sugár Gábor 2006 jelzéssel olajkép)
847450
10058
214
847452
10059
214
Koroknay jelzéssel: Árvácska 1956. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35x24 cm
847453
10060
214
Koroknay jelzéssel: Rózsás csendélet 1955. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 44x37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF