Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
897218
10061
214
Kováts Béla (1921-1992): Udvar részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×60 cm 897209
10062
214
Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Márciusi reggel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×43 cm
897207
10063
214
Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Téli falu. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×48 cm 897431
10064
214
50000
Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Balerina. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×31 cm
859041
10065
214
Miháltz Pál (1899 - 1988): Park 1965. Vegyes technika, papír, jelzett, az alján dedikálással, 28x20 cm
897063
10066
214
15000
Mihály Rezső (1889-1972): Akt. Szénrajz, papír, jelzett, 45×63 cm
897540
10067
214
P.Molnár József (1936-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×17 cm
869437
10068
214
4200
Németh Krisztina (1994-): Az idő. Vegyes technika, papír, jelzett, 65×45 cm
357206
10069
214
30000
Eugen Oswald (1879-1960): Nyári táj, olaj-vászon, jelzett, keretben 70x90 cm
675193
10070
214
855689
10071
214
7500
Perei Zoltán (1913-1992): Képes esztétikai kislexikon 94 db híres művészeket, tudósokat ábrázoló aláírt fametszet házi készítésű tékában 11x15 cm
784232
10072
214
14000
Ivan Petrovics jelzéssel: Benua. Olaj, vászon, keretben, 78×59 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF