Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 124

Kováts Béla (1921-1992): Udvar részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×60 cm
10061.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Márciusi reggel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×43 cm
10062.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Téli falu. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×48 cm
10063.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Balerina. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×31 cm
10064.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Miháltz Pál (1899 - 1988): Park 1965. Vegyes technika, papír, jelzett, az alján dedikálással, 28x20 cm
10065.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mihály Rezső (1889-1972): Akt. Szénrajz, papír, jelzett, 45×63 cm
10066.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

P.Molnár József (1936-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×17 cm
10067.

Rufpreis:
12 000 HUF

Németh Krisztina (1994-): Az idő. Vegyes technika, papír, jelzett, 65×45 cm
10068.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Eugen Oswald (1879-1960): Nyári táj, olaj-vászon, jelzett, keretben 70x90 cm
10069.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10070.

Rufpreis:
800 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Képes esztétikai kislexikon 94 db híres művészeket, tudósokat ábrázoló aláírt fametszet házi készítésű tékában 11x15 cm
10071.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ivan Petrovics jelzéssel: Benua. Olaj, vászon, keretben, 78×59 cm
10072.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF