Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
835702
10085
214
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Kikötő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 894172
10086
214
Schubert Ernő (1903-1960): Falevelek, tanulmány Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán leltári szám és hagyatéki pecsét, 27×35 cm 853399
10087
214
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képzelet, vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
853396
10088
214
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képterv I., vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
880510
10089
214
17000
Szentiványi Lajos (1909-1973): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
878580
10090
214
9500
Szécsi Katalin (1955-): Narancsos ég. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 894265
10091
214
Szőnyi Jenő (1902-?): Sztojka László (1909-1986). Ceruza, papír, jelzett, 15×9 cm
876567
10092
214
55000
Sztelek Norbert (1884-1956): Ház a fák között. Pasztell, karton, keretben, 60×50 cm
847739
10095
214
Udvary Pál (1900-1987): Édes álmok. Ceruza, papír, jelzett, 21×32 cm
669957
10096
214
Urich József: Dürer Melancholiája. Grafit, tus, üvegezett keretben, 46x33,5cm 898066
10097
214
Varga Mátyás (1910-2002): Romantikus táj. Rézkarc, 65/100, papír, jelzett, foltos, 24×29,5 cm 864763
10098
214
Vasvári Anna (1923-1990): Két nyugati polgár beszélget. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x39cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF