Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 124

Schéner Mihály (1923-2009): Kikötő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10085.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Schubert Ernő (1903-1960): Falevelek, tanulmány Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán leltári szám és hagyatéki pecsét, 27×35 cm
10086.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képzelet, vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
10087.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képterv I., vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
10088.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szentiványi Lajos (1909-1973): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
10089.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Szécsi Katalin (1955-): Narancsos ég. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
10090.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szőnyi Jenő (1902-?): Sztojka László (1909-1986). Ceruza, papír, jelzett, 15×9 cm
10091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sztelek Norbert (1884-1956): Ház a fák között. Pasztell, karton, keretben, 60×50 cm
10092.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Udvary Pál (1900-1987): Édes álmok. Ceruza, papír, jelzett, 21×32 cm
10095.

Rufpreis:
12 000 HUF

10096.

Rufpreis:
800 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Romantikus táj. Rézkarc, 65/100, papír, jelzett, foltos, 24×29,5 cm
10097.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vasvári Anna (1923-1990): Két nyugati polgár beszélget. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x39cm
10098.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF