Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
867156
10099
214
Váradi jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 50×36 cm
828284
10100
214
Zádor István (1882-1963): Lánchíd a Parlamenttel. Rézkarc, papír, jelzett, 8×12 cm 690473
10101
214
9500
878567
10102
214
834635
10103
214
897203
10104
214
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbástya. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 31×42 cm
895729
10105
214
Olvashatatlan jelzéssel: Székes csendélet. Szén, papír, 55×42 cm 885060
10106
214
Farsang Sándor (1945-): Matróz. Szitanyomat, papír, jelzett, 28×45 cm 894716
10107
214
Olvashatatlan jelzéssel: Könyves Kálmán. Rézkarc, karton, foltos, 37×29 cm
867286
10108
214
Jelzés nélkül: Házak a pataknál. Gouache, karton, 40×50 cm
864739
10109
214
Jelzés nélkül: Város határ. Olaj, vászon, 50×70 cm 864740
10110
214
Jelzés nélkül: Éjszaka az utcán. Olaj, vászon, 50×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF