Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
845739
10012
214
Dallos Ferenc (1928-2001): Kilátás a tóra. Olaj, farost, jelzett, szép keretben, 60×80 cm
897075
10013
214
Dési jelzéssel: Kert. Tus, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm 813332
10014
214
Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 65×40 cm
813335
10015
214
Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 30×45 cm
868336
10016
214
Edvi Illés Panni (1897-1978): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 55×42 cm
864751
10017
214
14000
Endrődi István (1920-1988): Haj az a kultúrmunka... Papír, akvarell, jelzett, kartonra kasírozva, 48x38cm
895270
10018
214
Entz jelzéssel: Balaton felvidék. Akvarell, papír, 30×42 cm 897606
10019
214
Gácsi Mihály (1926-1987): Szélmalom. Rézkarc 90/100, papír, jelzett, üvegezett keretben 30×38 cm 845382
10020
214
Gádor E Zsolt (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, 30×50 cm
893137
10021
214
Gross Arnold (1929-): Segesvári táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 19×30 cm 893132
10022
214
Gross Arnold (1929-): Tirnovo. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 15×25 cm 851857
10023
214
14000
Gyenes jelzéssel: Tükröm, tükröm. Olaj, fa, üvegezett antik keretben, 50×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF