Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 124

Dallos Ferenc (1928-2001): Kilátás a tóra. Olaj, farost, jelzett, szép keretben, 60×80 cm
10012.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Dési jelzéssel: Kert. Tus, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm
10013.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 65×40 cm
10014.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 30×45 cm
10015.

Rufpreis:
1 600 HUF

Edvi Illés Panni (1897-1978): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 55×42 cm
10016.

Rufpreis:
8 000 HUF

Endrődi István (1920-1988): Haj az a kultúrmunka... Papír, akvarell, jelzett, kartonra kasírozva, 48x38cm
10017.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Entz jelzéssel: Balaton felvidék. Akvarell, papír, 30×42 cm
10018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Szélmalom. Rézkarc 90/100, papír, jelzett, üvegezett keretben 30×38 cm
10019.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gádor E Zsolt (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, 30×50 cm
10020.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gross Arnold (1929-): Segesvári táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 19×30 cm
10021.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gross Arnold (1929-): Tirnovo. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 15×25 cm
10022.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gyenes jelzéssel: Tükröm, tükröm. Olaj, fa, üvegezett antik keretben, 50×35 cm
10023.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF