Dr. Wünschner Frigyes: Tordas, A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Dedikált! Bp.-Debrecen, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászon kötés, rengeteg egész oldalas ábrával, fotóval illusztrált, jó állapotban.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrál, fiókhálózati térképekkel, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogu város adattára. : Szerk.: Csatár István, Hovhannesian Eghia és Oláh György Pécs, 1939. Kultúra 172+164+236 l. (szövegközti képekkel) /Pestvármegye adattára I-IV. rész/ Aranyozott, dombornyomású, címerrel díszített vászonkötésben. Restaurált
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, gerincnél szakadt, több helyen a bőr sérült, kopottas állapotban.