Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogu város adattára. : Szerk.: Csatár István, Hovhannesian Eghia és Oláh György
Pécs, 1939. Kultúra 172+164+236 l. (szövegközti képekkel) /Pestvármegye adattára I-IV. rész/ Aranyozott, dombornyomású, címerrel díszített vászonkötésben. Restaurált