Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 23

12760.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben
12761.

Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig.
Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben

Rufpreis:
2 000 HUF

12762.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Wünschner Frigyes: Tordas, A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Dedikált! Bp.-Debrecen, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászon kötés, rengeteg egész oldalas ábrával, fotóval illusztrált, jó állapotban.
12763.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
12764.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrál, fiókhálózati térképekkel, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
12765.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogu város adattára. : Szerk.: Csatár István, Hovhannesian Eghia és Oláh György Pécs, 1939. Kultúra 172+164+236 l. (szövegközti képekkel) /Pestvármegye adattára I-IV. rész/ Aranyozott, dombornyomású, címerrel díszített vászonkötésben. Restaurált
12766.

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogu város adattára. : Szerk.: Csatár István, Hovhannesian Eghia és Oláh György
Pécs, 1939. Kultúra 172+164+236 l. (szövegközti képekkel) /Pestvármegye adattára I-IV. rész/ Aranyozott, dombornyomású, címerrel díszített vászonkötésben. Restaurált

Rufpreis:
5 000 HUF

12767.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stockholm múzeumai. Bp., Corvina. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
12768.

Rufpreis:
2 000 HUF

12769.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Magyarország közigazgatási helységnévtára 1948. évre. Tizenkilencedik kiadás. Bp., 1948, Globus Nyomdai Műintézet Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
12770.

Rufpreis:
800 HUF

12771.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF