3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektÅ‘l 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védÅ‘borÃtóval, illusztrált, jó állapotban.