https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 23

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
1
12772.

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben
1
12773.

Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott  kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
1
12774.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
1
12775.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sven Hedin: A rejtelmes India felé II. Bp, é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal, rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban
1
12776.

Sven Hedin: A rejtelmes India felé II. Bp, é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal, rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel
1
12777.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet gazdag képanyaggal és egy-egy kihajtható színes térképpel Egységes, kissé kopott aranyozású kiadói egészvászon kötésben. Egy gerinc sérült
1
12778.

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet gazdag képanyaggal és egy-egy kihajtható színes térképpel Egységes, kissé kopott aranyozású kiadói egészvászon kötésben. Egy gerinc sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Slatin, Rudolf pasa: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmeim a dervisekkel, fogságom és szökésem. 1879-1895. Ford. Jankó János. I.-II. köt. Bp. 1896. Athenaeum. 465p. térkép hiányzik + 329p. 1 térk. Festett, kiadói egészvászon-kötésben. A kötés kopott, egy két hibával.
1
12779.

Slatin, Rudolf pasa: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmeim a dervisekkel, fogságom és szökésem. 1879-1895. Ford. Jankó János. I.-II. köt.
Bp. 1896. Athenaeum. 465p. térkép hiányzik + 329p. 1 térk. Festett, kiadói egészvászon-kötésben. A kötés kopott, egy két hibával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, két kötet kötése hibás
1
12780.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, két kötet kötése hibás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Venedig und seine Umgebung / Venice tourist guide with map - Velence útikönyv térképpel 204p.
1
12781.

cca 1900 Venedig und seine Umgebung / Venice tourist guide with map - Velence útikönyv térképpel 204p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /  Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
1
12782.

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /
Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse