Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 38

12714.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Acsády Ignác: A magyar birodalom története I-II. A kútfők alapján a művelt közönség számára. Bp., 1903-1904, Athenaeum. Aranyozott gerincű félbőr kötés, belső előlapja hiányzik, az első lap kijár, az első kötet belsejében a lapok kijárnak, kopottas állapotban.
12715.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Greguss Ágost(szerk.): Az 1865-dik évi december 10-dikére hirdetett országgyűlés képviselőházának naplója, 9. kötet. Pest, 1868, Athenaeum. Kiadói aranyozott bordázott gerincű félbőr kötés, sarkai töredezettek, sérültek, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
12716.

Rufpreis:
4 000 HUF

Laurencic Gyula(szerk.): Az ezeréves Magyarország és a milléniumi kiállítás. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Bp., 1896, Kunosy Vilmos. Kiadói festett, aranyozott félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12717.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története IV.- V. kötet.  A képek legnagyobb része gróf Kreith Béla féle gyűjteményből, az aradi 1848-49-iki ereklyemúzeumból és a bécsi Császári Levéltárból, Bp., Lampel Róbert. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, belül egy oldal sérült
12718.

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története IV.- V. kötet.
A képek legnagyobb része gróf Kreith Béla féle gyűjteményből, az aradi 1848-49-iki ereklyemúzeumból és a bécsi Császári Levéltárból, Bp., Lampel Róbert. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, belül egy oldal sérült

Rufpreis:
10 000 HUF

12719.

Rufpreis:
12 000 HUF

12720.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12721.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

12722.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12723.

Eötvös József: Magyarország 1514-ben
I–III. kötet teljes! Harmadik kiadás. Budapest, 1892. Ráth Mór (Athenaeum ny.) 301 p.; 331 p.; 282 p. A három kötet aranyozott és festett egészvászon-kötésben, körben aranymetszéssel. KIssé kopott. Könyvtári duplum

Rufpreis:
6 000 HUF

Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára: Bibliotheca Corviniana. A Corvina Könyvtár története. Bp., 1967, Magyar Helikon - Corvina. Egészvászon kötésben, védőborítóval
12724.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bécs és Alsó-Ausztria. Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kissé szakadozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel
12725.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF