A magyarság évkönyve az 1926-ik esztendőre. A magyarság olvasóinak. Bp., 1926, Magyarság Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
Bozóky Alajos: Római világ. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából 2. kiad. 2. köt. Bp. 1892. Ráth. 527 l. 20 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben
Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Bevezető tanulmányt írta: Tildy Zoltán, a Magyar Köztársaság elnöke. Bp., Kossuth. Kiadói aranyozott félvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé sérült, kopottas állapotban.