Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 38

12739.

Rufpreis:
1 800 HUF

12740.

Bp. é. n. Tolnai Világlapja.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kossuth Emlékalbum, szerk: Dr.Kovács Dénes, 1910, dombornyomott vászonkötésben, megviselt borítóval
12741.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hermann Róbert: Kossuth Lajos élete és kora. Bp., 2002, Pannonica. Kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban.
12742.

Rufpreis:
2 000 HUF

12743.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12744.

Rufpreis:
5 000 HUF

A magyarság évkönyve az 1926-ik esztendőre. A magyarság olvasóinak. Bp., 1926, Magyarság Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
12745.

Rufpreis:
800 HUF

Bozóky Alajos: Római világ. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából 2. kiad. 2. köt. Bp. 1892. Ráth. 527 l. 20 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben
12746.

Bozóky Alajos: Római világ. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából
2. kiad. 2. köt. Bp. 1892. Ráth. 527 l. 20 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben

Rufpreis:
2 000 HUF

Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Bevezető tanulmányt írta: Tildy Zoltán, a Magyar Köztársaság elnöke. Bp., Kossuth. Kiadói aranyozott félvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé sérült, kopottas állapotban.
12747.

Rufpreis:
2 000 HUF

12748.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12749.

Rufpreis:
1 800 HUF

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Kissé kopottas.
12750.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF