https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 38

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
1
12726.

Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck Lajos: A régi Magyarország. Bp. 1944. Universitas. 303 l. 1 lev. Kiadói papírkötésben
1
12727.

Beck Lajos: A régi Magyarország. Bp. 1944. Universitas. 303 l. 1 lev. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások
1
12728.

Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával.
Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
1
12729.

Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. 2. bővített kiad. Bp. 1890. Arad sz. kir. város tulajdona. Lampel. 222p. Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival. Festett, kiadói, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer Nándor műhelyéből.
1
12731.

Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. 2. bővített kiad. Bp. 1890. Arad sz. kir. város tulajdona. Lampel. 222p.
Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival.
Festett, kiadói, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer Nándor műhelyéből.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Duncker Miksa: Az Ó kor története. A harmadik kiadás alapján a MTA megbízásából ford. Jónás János. 1-4. kötet. Bp. 1873-1878. Franklin. 558 p., 660 p., 568 p., 794 p. Korabeli, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapszéllel, kis hibák a kötésen
1
12732.

Duncker Miksa: Az Ó kor története. A harmadik kiadás alapján a MTA megbízásából ford. Jónás János. 1-4. kötet.
Bp. 1873-1878. Franklin. 558 p., 660 p., 568 p., 794 p. Korabeli, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapszéllel, kis hibák a kötésen

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kozma Andor: Honfoglalás. Történelmi rege. Bp. 1925. Pantheon. 285 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban
1
12733.

Kozma Andor: Honfoglalás. Történelmi rege. Bp. 1925. Pantheon. 285 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Darnay Kálmán: Magyarország őskora. Pozsony-Bp. 1900. 1 sztl. lev. Stampfel K. 143 p.Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben.
1
12734.

Darnay Kálmán: Magyarország őskora. Pozsony-Bp. 1900. 1 sztl. lev. Stampfel K. 143 p.Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Simonyi Sándor: Potyorektől Számuely Tiborig. Kik tették tönkre Magyarországot? Bp., 1919. Hornyánszky. Román cenzurával. Kissé megviselt.
1
12735.

Simonyi Sándor: Potyorektől Számuely Tiborig. Kik tették tönkre Magyarországot? Bp., 1919. Hornyánszky. Román cenzurával. Kissé megviselt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Biró Vencel: Báthory István fejedelem. Tóth István rajzaival. Kolozsvár, é. n. Gloria könyvnyomda. 31 p. Kiadói papírborítóban, szövegközti rajzokkal.
1
12736.

Biró Vencel: Báthory István fejedelem. Tóth István rajzaival. Kolozsvár, é. n. Gloria könyvnyomda. 31 p. Kiadói papírborítóban, szövegközti rajzokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cornelius Tacitus: Samtliche Werke II. Wien und Prag 1801. Franz Haas 3 metszettel (két lap szakadt) korabeli papírkötésben / with 3 etchings. 2 pages with tears in good quality paper binding.
1
12737.

Cornelius Tacitus: Samtliche Werke II. Wien und Prag 1801. Franz Haas 3 metszettel (két lap szakadt) korabeli papírkötésben / with 3 etchings. 2 pages with tears in good quality paper binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barabás Emil: A német nagyvezérkar jelenti… A nyugati háború. Hadijelentések a sajtó és rádió tükrében. Bp. 1940. Szenko. 289 l., 1 lev., 20 t. (fényképek, térképek). Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban. Félvászon védőborítóban. Könyvtári selejt. Első 10 lap ázott.
1
12738.

Barabás Emil: A német nagyvezérkar jelenti… A nyugati háború. Hadijelentések a sajtó és rádió tükrében. Bp. 1940. Szenko. 289 l., 1 lev., 20 t. (fényképek, térképek). Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban. Félvászon védőborítóban. Könyvtári selejt. Első 10 lap ázott.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse