Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története IV.- V. kötet.
A képek legnagyobb része gróf Kreith Béla féle gyűjteményből, az aradi 1848-49-iki ereklyemúzeumból és a bécsi Császári Levéltárból, Bp., Lampel Róbert. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, belül egy oldal sérült

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : németh_andrea