12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Laurencic Gyula(szerk.): Az ezeréves Magyarország és a milléniumi kiállítás. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Bp., 1896, Kunosy Vilmos. Kiadói festett, aranyozott félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.