Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
844111
11109
209
Zsolnay porcelán tál, 3 db, kisebb mázhibákkal, kopással, h: 28 cm, d: 30 cm 806206
11110
209
2200
Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm
840220
11111
209
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm
839836
11112
209
Zsolnai porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
839844
11113
209
Zsolnay hamutál, kézzel festett, aranyozott, virágmintás, jelzett, hibátlan, 12x8 cm 839842
11114
209
Zsolnay hamutál, kézzel festett, aranyozott, virágmintás, jelzett, hibátlan, 12x8 cm
855213
11115
209
40000
Antik eozin mázas kaspó, jelzés nélkül, hibátlan, m:13 cm
853975
11116
209
Ens táncoló lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:22,5 cm 858357
11117
209
Eichwald szecessziós süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d:18 cm 808381
11118
209
Oláh Sándor (1907-1983): Ülő női akt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:36 cm
796099
11119
209
Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/ Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm
839818
11120
209
Villeroy & Boch 6 db fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF