Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
840474
11097
209
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, matricás. Jelzett, mázhibás, m: 7,5 cm
860805
11098
209
Kézzel festett, virágmintás Zsolnay mini kaspó 6 cm 855128
11099
209
110000
Zsolnay libás lány,vörös eozin mázzal, jelzett (körpecsét), apró lepattanásokkal, m:21 cm, h:13,5 cm
856302
11100
209
Zsolnay virág mintás kis váza pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:7 cm (2×) 856284
11101
209
Zsolnay virág mintás dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30 cm 857281
11102
209
24000
Zsolnay Pompadour II. kávés készlet, összesen: 15 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p. 857289
11103
209
Zsolnay dekoratív süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
853973
11104
209
8500
Zsolnay tyúkot simogató kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), m:14 cm, h:16 cm
858389
11105
209
Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, viaszos/ Zsolnay cake set
856359
11106
209
Zsolnay teás készlet, mitológiai jelenetekkel, matricás, jelzett, hibátlan
858315
11107
209
Zsolnay Pompadour mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
844103
11108
209
Zsolnay virágmintás porcelán tál, 2 db, kisebb mázhibákkal, h: 38 cm, d: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF