Porzellan

Zahl der Lose: 76

Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, matricás. Jelzett, mázhibás, m: 7,5 cm
11097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, virágmintás Zsolnay mini kaspó 6 cm
11098.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay libás lány,vörös eozin mázzal, jelzett (körpecsét), apró lepattanásokkal, m:21 cm, h:13,5 cm
11099.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Zsolnay virág mintás kis váza pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:7 cm (2×)
11100.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay virág mintás dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30 cm
11101.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
9

Zsolnay Pompadour II. kávés készlet, összesen: 15 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.
11102.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay dekoratív süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
11103.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay tyúkot simogató kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), m:14 cm, h:16 cm
11104.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, viaszos/ Zsolnay cake set
11105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay teás készlet, mitológiai jelenetekkel, matricás, jelzett, hibátlan
11106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay Pompadour mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
11107.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán tál, 2 db, kisebb mázhibákkal, h: 38 cm, d: 25 cm
11108.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF