Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
854681
11073
209
Herendi aranyozott szélű virágmintás porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 35 cm 860803
11074
209
Virágmintás, kézzel festett Herendi tojáska /Herend chinaware egg 8 cm 856231
11075
209
Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm 856238
11076
209
Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm 856241
11077
209
Herendi virágkosaras lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 856246
11078
209
9500
Herendi virág mintás váza pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm (2×)
856262
11079
209
Herendi madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 857405
11080
209
Herendi fésülködő akt, fehér mázas, jelzett (Lux Elek), hibátlan, foltos, m:34 cm 853990
11081
209
5500
Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:12 cm / Herend white rabbit
855246
11082
209
Herendi kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:11 cm 853993
11083
209
5500
Herendi baltás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm 785552
11084
209
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Herend dancing shepard m:30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF