Porzellan

Zahl der Lose: 76

Herendi Turul madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Herend Turul bird, perfect condition
11085.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm /  Herend handpainted chinaware clock
11086.

Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm /
Herend handpainted chinaware clock

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi furulyázó fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:17 cm
11087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm /Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
11088.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Apponyi mintás áttört füles porcelán kosár, hibátlan, jelzett, m:8 cm, 20x15 cm
11089.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11090.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi kézzel festett, aranyozott, virág mintás tálka, 9cm
11091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi porcelán madár, pici kopással, m:7 cm, h:8,5 cm
11092.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, kis repedéssel, d: 12,5 cm
11093.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán mini kaspó / Handpainted numbered zsolnay chinaware pot m:, d:5 cm
11094.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán mini kaspó /
Handpainted numbered zsolnay chinaware pot m:, d:5 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay vakarózó kutya, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanás, m:8 cm
11095.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, virágmintás. Jelzett, mázhibás, m: 10 cm
11096.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF