Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
781749
11085
209
30000
Herendi Turul madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Herend Turul bird, perfect condition
822569
11086
209
14000
Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm / Herend handpainted chinaware clock
806086
11087
209
Herendi furulyázó fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:17 cm 787683
11088
209
15000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm /Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
841685
11089
209
9500
Herendi Apponyi mintás áttört füles porcelán kosár, hibátlan, jelzett, m:8 cm, 20x15 cm
839912
11090
209
Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 839847
11091
209
Herendi kézzel festett, aranyozott, virág mintás tálka, 9cm
839928
11092
209
Herendi porcelán madár, pici kopással, m:7 cm, h:8,5 cm
839920
11093
209
Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, kis repedéssel, d: 12,5 cm
859747
11094
209
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán mini kaspó / Handpainted numbered zsolnay chinaware pot m:, d:5 cm 859746
11095
209
Zsolnay vakarózó kutya, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanás, m:8 cm
840469
11096
209
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, virágmintás. Jelzett, mázhibás, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF