Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
802241
11121
209
2 db Royal Bavaria vázácska, jelzett, apró csorbákkal, kézzel festett, m: 10,12 cm / German porcelain vases with small notch
776351
11122
209
Schierholz fedeles dobozka, erotikus jelenetekkel, festett, mázas, hibátlan, jelzett, 10×9 cm
839962
11123
209
Cluj jegesmedve, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, m: 10 cm, h: 16,5 cm.
837384
11124
209
4600
839316
11125
209
Patikai fedeles tároló, "Ung. Silico Paraff." felirattal, fehér mázzal, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:11,5 cm 721215
11126
209
XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet / XIXth century vintage chinaware tea set of 6. 859748
11127
209
Drasche Aladdin a repülő szőnyegen, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:12 cm, h:11 cm
799082
11128
209
Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm 538289
11129
209
839305
11130
209
2 db kézzel festett sorszámozott jelzett porcelán hattyú figura / Handpainted numbered chinaware swan figure 8x12cm
809095
11131
209
Jelzett kínai mokkás csésze+alj készlet, matricás, hibátlan
808025
11132
209
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF