Porzellan

Zahl der Lose: 76

2 db Royal Bavaria vázácska, jelzett, apró csorbákkal, kézzel festett, m: 10,12 cm / German porcelain vases with small notch
11121.

Rufpreis:
800 HUF

Schierholz fedeles dobozka, erotikus jelenetekkel, festett, mázas, hibátlan, jelzett, 10×9 cm
11122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cluj jegesmedve, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, m: 10 cm, h: 16,5 cm.
11123.

Rufpreis:
800 HUF

11124.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Patikai fedeles tároló, "Ung. Silico Paraff." felirattal, fehér mázzal, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:11,5 cm
11125.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott  porcelán teáskészlet /  XIXth century vintage chinaware tea set of 6.
11126.

XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet /
XIXth century vintage chinaware tea set of 6.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Drasche Aladdin a repülő szőnyegen, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:12 cm, h:11 cm
11127.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm
11128.

Rufpreis:
8 000 HUF

11129.

6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában /
Chinaware coffee-set

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2 db kézzel festett sorszámozott jelzett porcelán hattyú figura / Handpainted numbered chinaware swan figure 8x12cm
11130.

2 db kézzel festett sorszámozott jelzett porcelán hattyú figura /
Handpainted numbered chinaware swan figure 8x12cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett kínai mokkás csésze+alj készlet, matricás, hibátlan
11131.

Rufpreis:
2 000 HUF

11132.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF