https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 76

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Neman kristály boros pohár (5db), csiszolt, jelzett, hibátlan, m:16 cm
1
11133.

Neman kristály boros pohár (5db), csiszolt, jelzett, hibátlan, m:16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nem használt 6 személyes kínai tojáshéj porcelán teáskészlet eredeti díszdobozban, hibátlan állapotban, dús aranyozással / Original gold plated Chinese tea set
1
11134.

Nem használt 6 személyes kínai tojáshéj porcelán teáskészlet eredeti díszdobozban, hibátlan állapotban, dús aranyozással / Original gold plated Chinese tea set

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szász Endre után tervezett Hollóházi jelzett porcelán  bonbonniere / Hollohaza chinaware box d: 16 cm
1
11135.

Szász Endre után tervezett Hollóházi jelzett porcelán bonbonniere / Hollohaza chinaware box d: 16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Kézzel festett, áttört Hollóházi bonbonniere 17x11 cm
1
11136.

Kézzel festett, áttört Hollóházi bonbonniere 17x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán tálka / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d:16 cm
1
11137.

Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán tálka / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d:16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán váza / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware vase 20 cm
1
11138.

Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán váza / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware vase 20 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Rosenthal virágos porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 29 cm
1
11139.

Rosenthal virágos porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 29 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Hollóházi Faragó tálka és váza, kézzel festett, matricás, jelzett, hibátlan, 16×16 cm, m:22 cm
1
11140.

Hollóházi Faragó tálka és váza, kézzel festett, matricás, jelzett, hibátlan, 16×16 cm, m:22 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Dresden gyertyatartó, kisebb lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett, négy ágú, m:35 cm
1
11141.

Dresden gyertyatartó, kisebb lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett, négy ágú, m:35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szakmáry Hollóházi bonbonier, apró lepattanással, kézzel festett, jelzett, m:11
1
11142.

Szakmáry Hollóházi bonbonier, apró lepattanással, kézzel festett, jelzett, m:11

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jelzett orosz teás csésze (2db), kézzel festett és matricás, hibátlan, m:10 cm
1
11143.

Jelzett orosz teás csésze (2db), kézzel festett és matricás, hibátlan, m:10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
15
 
Jelzett angol teás csésze, matricás, hibátlan, m:7 cm
1
11144.

Jelzett angol teás csésze, matricás, hibátlan, m:7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse