Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
837995
11133
209
Neman kristály boros pohár (5db), csiszolt, jelzett, hibátlan, m:16 cm
861255
11134
209
24000
Nem használt 6 személyes kínai tojáshéj porcelán teáskészlet eredeti díszdobozban, hibátlan állapotban, dús aranyozással / Original gold plated Chinese tea set
860802
11135
209
Szász Endre után tervezett Hollóházi jelzett porcelán bonbonniere / Hollohaza chinaware box d: 16 cm 860804
11136
209
Kézzel festett, áttört Hollóházi bonbonniere 17x11 cm 860800
11137
209
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán tálka / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d:16 cm 860799
11138
209
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán váza / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware vase 20 cm 858880
11139
209
Rosenthal virágos porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 29 cm 857303
11140
209
Hollóházi Faragó tálka és váza, kézzel festett, matricás, jelzett, hibátlan, 16×16 cm, m:22 cm 857318
11141
209
15000
Dresden gyertyatartó, kisebb lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett, négy ágú, m:35 cm
856544
11142
209
Szakmáry Hollóházi bonbonier, apró lepattanással, kézzel festett, jelzett, m:11 858810
11143
209
Jelzett orosz teás csésze (2db), kézzel festett és matricás, hibátlan, m:10 cm 858818
11144
209
Jelzett angol teás csésze, matricás, hibátlan, m:7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF