Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

12889.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból. Bp., 1901-1909, Révai.  Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.
12890.

Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból.
Bp., 1901-1909, Révai.
Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12891.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12892.

Rufpreis:
8 000 HUF

12893.

Rufpreis:
12 000 HUF

12894.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12895.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

12896.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1916 S. Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Novellák, tárcák. Virágos egészvászon kötésben, jó állapotban
12898.

Rufpreis:
1 000 HUF

12899.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rónay Mária: Repülő sárkány. Ifjúsági regény. Székely-Harsányi rajzokkal. Dedikált! Bp., Hungária. Kiadói félváyzon kötés, kopottas állapot.
12900.

Rufpreis:
1 000 HUF

J. E Davies: Moszkvai jelentés. Bp., 1945 Anonymus. Egészvászon kötésben
12901.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF