Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

Dr. Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse I-II. Bp., 1922, Táltos. Papírkötés, kopottas állapotban.
12865.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezeregy éjszaka legszebb regéi. Az ifjúság számára átdolgozta Benedek Elek. Sok képpel. Nyolcadik kiadás. Bp., 1947, Dante. Illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban.
12866.

Rufpreis:
800 HUF

12867.

Rufpreis:
6 000 HUF

12868.

Rufpreis:
2 000 HUF

12869.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Dr. Baktai Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Második kiadás. Bp., 1942, Pantheon. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapot.
12870.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: Felfordult világ, Észak honából, A debreczeni lunátikus, A magyar előidőkből, Egy asszonyi hajszál. Jókai Mór válogatott munkái negyven kötetben. Bp., 1907, Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, Leszik K. könyvkötő munkája, jó állapotban.
12871.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: A kőszívű ember fiai I-II. Bp., 1895, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, szép állapotban, néhány lap kijár.
12872.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
12873.

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek
Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF

12874.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Dr. Áldor Viktor: A prostitúció. Vita sexualis IV. Bp., Sándor József és Társa. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12875.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lexicon Latinum. Interpretatione Illyrica, Germanica, et Hungarica. Locuples, in usum potissimum studiosae juventutis digestum, ab Andrea Jambressich, societatis Jesu Sacerdote, Croata Zagoriensi. Zagrabiae, Typis Academicis Societatis JESU, per Adalbertum Wilh. Wefseli. Anno 1742. Bordázott gerincű bőr kötés, gerince sérült, festett lapszélek, kopottas állapotban.
12876.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF