Eötvös Károly művei 6 könyv a sorozatból: Nagyokról és kicsinyekről. Budapest 1906. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Emlékezések. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Magyar alakok. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások). + Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások)
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Regény. Ford. György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás. Kilenczvenhat képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1897, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a gerinc alján lévő kopást leszámítva jó állapotú
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)