Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

Szomaházy István: Krakélerek alkonya és egyéb elmélkedések Bp., 1911 Athenaeum. Félvászon kötésben
12902.

Rufpreis:
800 HUF

12903.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12904.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos
12905.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bauer Bernhard A., Dr.: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Ford. Fülöp Zsigmond. II. kiadás. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc sérült)
12906.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
12907.

Rufpreis:
800 HUF

12908.

Rufpreis:
5 000 HUF

12909.

German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

Rufpreis:
4 000 HUF

12910.

Rufpreis:
3 000 HUF

12911.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12912.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
12913.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF