1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
Bauer Bernhard A., Dr.: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Ford. Fülöp Zsigmond. II. kiadás. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc sérült)
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú / German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition
Gyulai Pál: Emlékbeszédek I-II. Második, bővített kiadás. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
Gyulai Pál: Vázlatok és képek. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban